Polchimet - Serwis, sprzedaż i produkcja Krosno | Nóż do kosiarki

ul. Wyszyńskiego 4

38-440 Krosno

Mon-Fri: 8:00 - 17:00

Saturday: 8:00 - 13:00

Witamy w POLCHIMET

FPHU POLCHIMET jest prywatna firma polska
świadcząca usługi w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego oraz produkcji przystawek i adapterów do wyżej wymienionego sprzętu.

W swojej bogatej ofercie posiada i oferuje do sprzedaży: kosiarki, traktorki, podkaszarki i kosy, nożyce do żywopłotu, mikrociagniki, glebogryzarki ogrodnicze, pilarki, zamiatarki, sprzęt do odśnieżania, spychacze do śniegu, części zamienne do wyżej wymienionego sprzętu oraz części zamienne do ciągników.

Zobacz naszą pełną ofertę!
Wielofunkcyjny nóż do kosiarki

Poznaj nasze nowoczesne rozwiązanie, które kryje w jednym urządzeniu trzy funkcje. System uchylnych noży pozwoli Ci zapomnieć o uszkodzeniu kosiarki, w tym ugięciu wału, w przypadku uderzenia w napotkaną przeszkodę. Poznaj już teraz wyprodukowaną i opatentowaną przez nas uniwersalną głowicę

Read More
Sprzedaż sprzętu ogrodniczego

Chcąc właściwie zadbać o swój ogród pamiętaj o zakupie odpowiedniego sprzętu. Firma POLCHIMET w swej bogatej ofercie świadczy usług sprzedaży sprawdzonych rozwiązań oraz produktów wysokiej jakości.  Stale staramy się, by doskonalić naszą ofertę, która sprosta wymaganiom współczesnego rynku.

Read More
Serwis sprzętu ogrodniczego

Od lat, obok produkcji i sprzedaży sprzętu ogrodniczego, świadczymy także usługi dotyczące serwisu kosiarek. W naszym salonie dokonujemy m.in. wymiany oleju oraz ostrzenia i wyważania noży do kosiarek. Nasze usługi obejmują serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Read More
Piaskowanie i śrutowanie

Zabiegi śrutowania oraz piaskowania stosuje się, aby zapobiec powstawaniu korozji lub przywrócić odpowiednią strukturę materiałów. Uruchomiona przez naszą firmę usługa dostępna dzięki zakupowi nowoczesnej komory śrutowniczej do obróbki strumieniowo-ściernej z zamkniętym obiegiem ścierniwa, pozwala na perfekcyjne przygotowanie nawierzchni do lakierowania piaskowego.

Read More

Jesteśmy producentem głowicy do kosiarek spalinowych!

Dlaczego firma Polchimet

Posiadamy setki zadowolonych klientów

Zadowolenie klientów daje nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Od początku istnienia firmy stawiamy przede wszystkim na świadczenie usług wysokiej jakości oraz wykwalifikowany i kompetentny personel. To dzięki zadowolonym klientom zdobywamy doświadczenie, które chętnie wykorzystujemy w dalszej pracy.

Posiadamy własny serwis kosiarek

Własny serwis sprzętu ogrodowego pozwala sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Od lat świadczymy usługi dotyczące serwisu kosiarek. W naszym salonie dokonujemy m.in. wymiany oleju oraz ostrzenia i wyważania noży do kosiarek.

Produkujemy własny nóż do kosiarki

Wyprodukowaliśmy oraz opatentowaliśmy uniwersalną głowicę roboczą. Łączy ona w sobie trzy funkcje, dzięki którym praca w ogrodzie stanie się jeszcze sprawniejsza. To innowacyjne rozwiązanie zdobywa coraz większą rzeszę zadowolonych klientów.

Posiadamy ogromne doświadczenie

Lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie w branży sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego. Chętnie wykorzystujemy je, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz rozwijać firmę i świadczyć coraz większy wachlarz usług. Wierzymy w to, że połączenie doświadczenia z tradycją oraz nowoczesnością daje najlepsze rezultaty.

Jesteśmy na rynku od 1980 roku.

Wierzymy w to, że zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz tradycja pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom, którzy od 1980 roku razem z nami tworzą historię firmy POLCHIMET.

Kup kosiarkę z naszą głowica roboczą

Oferujemy zamiast noża do kosiarek spalinowych - uniwersalną głowicę roboczą firmy Polchimet, dzięki które mogą Państwo: kosić mokrą, gęstą i wysoką trawę, dokonać aeracji i napowietrzenia trawników, pozbierać liście w ogrodzie oraz rozdrobnić gałęzie.

Wszystko w jednym urządzeniu! Zadzwoń po szczegóły!

Opinie klientów

Głowica robocza to coś rewelacyjnego.

Głowica wyśmienicie spełnia swoje zadanie, wytwarza takie ciśnienie, że musiałem dodatkowo zabezpieczyć pokrywę kosza ponieważ ją unosiło. Bardzo dobry kontakt z firmą, profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam i pozdrawiam Polchimet.

Nestymaster
sign
Szybko i rzetelnie.

Jesteśmy zadowoleni z obsługi serwisowej naszych kosiarek przez firmę POLCHIMET. Pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni. Pomogą rozwiązać każdy problem. Gdy coś jest niemożliwe pomaga sam właściciel p. Mieczysław.

Paweł Moroń
sign
Bardzo dobra i kompetentna firma

Polchimet – bardzo dobra i kompetentna firma, zamówiłem u nich głowicę roboczą i jestem bardzo zadowolony. Głowica kosi mokra i wysoką trawę, nie zabija ciągle kosiarki. Po najechaniu na kamienie nic się nie stało z głowicą a tym bardziej z kosiarką.

Jan Podgórski
sign
Głowica wyśmienicie spełnia swoje zadanie

Głowica wyśmienicie spełnia swoje zadanie, wytwarza takie ciśnienie, że musiałem dodatkowo zabezpieczyć pokrywę kosza ponieważ ją unosiło. Bardzo dobry kontakt z firmą, profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam i pozdrawiam Polchimet.

Nastymaster
sign
Rewelacja ! Wysoka na 0,5 m trawa nie miała żadnych szans.

Rewelacja ! Wysoka na 0,5 m trawa nie miała żadnych szans. Bardzo gęsty i wilgotny trawnik idealnie wykoszony. Kosz wypełniony maksymalnie. Gratuluję pomysłu i szczerze polecam wszystkim działkowiczom.

marcopolo61
sign
Wszystko super, Głowica sprawuje się rewelacyjnie!!!

Wszystko super, Głowica sprawuje się rewelacyjnie!!! Bez problemu tnie mokrą i wysoką trawę, kosiarka nie zapycha sie jak to miało miejsce ze standardowym nożem. Gratuluję świetnego wynalazku i wykonania. Polecam gorąco!

MietoB
sign

Zobacz nasz sklep - liczne rabaty i promocje!

Zrób zakupy