Polchimet - Serwis, sprzedaż i produkcja Krosno | Nóż do kosiarki
image

ul. Wyszyńskiego 4

38-440 Krosno

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Witamy w POLCHIMET

FPHU POLCHIMET jest prywatna firma polska
świadcząca usługi w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego oraz produkcji przystawek i adapterów do wyżej wymienionego sprzętu.

W swojej bogatej ofercie posiada i oferuje do sprzedaży: kosiarki, traktorki, podkaszarki i kosy, nożyce do żywopłotu, mikrociagniki, glebogryzarki ogrodnicze, pilarki, zamiatarki, sprzęt do odśnieżania, spychacze do śniegu, części zamienne do wyżej wymienionego sprzętu oraz części zamienne do ciągników.

Zobacz naszą pełną ofertę!
Wielofunkcyjny nóż do kosiarki

Poznaj nasze nowoczesne rozwiązanie, które kryje w jednym urządzeniu trzy funkcje. System uchylnych noży pozwoli Ci zapomnieć o uszkodzeniu kosiarki, w tym ugięciu wału, w przypadku uderzenia w napotkaną przeszkodę. Poznaj już teraz wyprodukowaną i opatentowaną przez nas uniwersalną głowicę

Read More
Sprzedaż sprzętu ogrodniczego

Chcąc właściwie zadbać o swój ogród pamiętaj o zakupie odpowiedniego sprzętu. Firma POLCHIMET w swej bogatej ofercie świadczy usług sprzedaży sprawdzonych rozwiązań oraz produktów wysokiej jakości.  Stale staramy się, by doskonalić naszą ofertę, która sprosta wymaganiom współczesnego rynku.

Read More
Serwis sprzętu ogrodniczego

Od lat, obok produkcji i sprzedaży sprzętu ogrodniczego, świadczymy także usługi dotyczące serwisu kosiarek. W naszym salonie dokonujemy m.in. wymiany oleju oraz ostrzenia i wyważania noży do kosiarek. Nasze usługi obejmują serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Read More

Jesteśmy producentem głowicy do kosiarek spalinowych!

Dlaczego firma Polchimet

Posiadamy setki zadowolonych klientów

Zadowolenie klientów daje nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Od początku istnienia firmy stawiamy przede wszystkim na świadczenie usług wysokiej jakości oraz wykwalifikowany i kompetentny personel. To dzięki zadowolonym klientom zdobywamy doświadczenie, które chętnie wykorzystujemy w dalszej pracy.

Posiadamy własny serwis kosiarek

Własny serwis sprzętu ogrodowego pozwala sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Od lat świadczymy usługi dotyczące serwisu kosiarek. W naszym salonie dokonujemy m.in. wymiany oleju oraz ostrzenia i wyważania noży do kosiarek.

Produkujemy własny nóż do kosiarki

Wyprodukowaliśmy oraz opatentowaliśmy uniwersalną głowicę roboczą. Łączy ona w sobie trzy funkcje, dzięki którym praca w ogrodzie stanie się jeszcze sprawniejsza. To innowacyjne rozwiązanie zdobywa coraz większą rzeszę zadowolonych klientów.

Posiadamy ogromne doświadczenie

Lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie w branży sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego. Chętnie wykorzystujemy je, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz rozwijać firmę i świadczyć coraz większy wachlarz usług. Wierzymy w to, że połączenie doświadczenia z tradycją oraz nowoczesnością daje najlepsze rezultaty.

Jesteśmy na rynku od 1980 roku.

Wierzymy w to, że zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz tradycja pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom, którzy od 1980 roku razem z nami tworzą historię firmy POLCHIMET.

Kup kosiarkę z naszą głowica roboczą

Oferujemy zamiast noża do kosiarek spalinowych - uniwersalną głowicę roboczą firmy Polchimet, dzięki które mogą Państwo: kosić mokrą, gęstą i wysoką trawę, dokonać aeracji i napowietrzenia trawników, pozbierać liście w ogrodzie oraz rozdrobnić gałęzie.

Wszystko w jednym urządzeniu! Zadzwoń po szczegóły!

Zobacz nasz sklep - liczne rabaty i promocje!

Zrób zakupy