Archiwa: Why Choose Services - Polchimet - Serwis, sprzedaż i produkcja Krosno | Nóż do kosiarki
image

ul. Wyszyńskiego 4

38-440 Krosno

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Archiwa: Why Choose Services - Polchimet - Serwis, sprzedaż i produkcja Krosno | Nóż do kosiarki

Jesteśmy na rynku od 1980 roku.

Wierzymy w to, że zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz tradycja pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom, którzy od 1980 roku razem z nami tworzą historię firmy POLCHIMET.

Continue Reading...

Posiadamy ogromne doświadczenie

Lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie w branży sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego. Chętnie wykorzystujemy je, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz rozwijać firmę i świadczyć coraz większy wachlarz usług. Wierzymy w to, że połączenie doświadczenia z tradycją oraz nowoczesnością daje najlepsze rezultaty.

Continue Reading...

Produkujemy własny nóż do kosiarki

Wyprodukowaliśmy oraz opatentowaliśmy uniwersalną głowicę roboczą. Łączy ona w sobie trzy funkcje, dzięki którym praca w ogrodzie stanie się jeszcze sprawniejsza. To innowacyjne rozwiązanie zdobywa coraz większą rzeszę zadowolonych klientów.

Continue Reading...

Posiadamy własny serwis kosiarek

Własny serwis sprzętu ogrodowego pozwala sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Od lat świadczymy usługi dotyczące serwisu kosiarek. W naszym salonie dokonujemy m.in. wymiany oleju oraz ostrzenia i wyważania noży do kosiarek.

Continue Reading...

Posiadamy setki zadowolonych klientów

Zadowolenie klientów daje nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Od początku istnienia firmy stawiamy przede wszystkim na świadczenie usług wysokiej jakości oraz wykwalifikowany i kompetentny personel. To dzięki zadowolonym klientom zdobywamy doświadczenie, które chętnie wykorzystujemy w dalszej pracy.

Continue Reading...