Zakład produkcyjny - Firma Polchimet Krosno
image

ul. Wyszyńskiego 4

38-440 Krosno

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 13:00

Zakład produkcyjny

Firma POLCHIMET może pochwalić się własnym zakładem produkcyjnym, w którym produkowana jest opatentowana przez nią głowica robocza oraz wiele innych części do kosiarek.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników jest najlepszym dowodem świadczącym o jakości wyprodukowanych w zakładzie przedmiotów. Konkurencyjna na rynku pozycja zakładu produkcyjnego jest przede wszystkim wynikiem zaangażowania oraz poświęcenia i oddania całego zespołu pracowników. Od lat przykłada się tutaj największą wagę do tego, by ostateczny wyrób zaspokoił potrzeby szerokiego grona odbiorców.

Firma POLCHIMET w oparciu o zdobyte doświadczenie oraz wieloletnią tradycje przyczynia się do rozwoju branży sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego. Podstawową ideą zakładu produkcyjnego jest wytwarzanie urządzeń o wysokiej, europejskiej jakości wykonania oraz charakteryzujących się przystępną ceną.

Firma POLCHIMET starając się łączyć tradycję z nowoczesnością produkuje wysokiej jakości głowice robocze oraz części do kosiarek. Jej zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Krośnie, przy ul. Wyszyńskiego 4.

Poniżej można obejrzeć galerię zdjęć przedstawiającą część zakładu produkcyjnego wyposażonego w nowoczesne maszyny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *